Про необхідність зміцнення берегів ви, напевно, чули неодноразово, але не завжди ця потреба настільки очевидна для багатьох. Справа в тому, що природні водойми повалені розмиваю і деформації, що є нормою для таких об’єктів. Таким чином вони видозмінюються, створюючи нові породи, змінюючи перебіг і форму.
Ті ж водойми, які лежать поблизу приватних ділянок або промислових зон, впливають на життєдіяльність оточуючих.

Тому наражатися на небезпеку стихії все ж не варто. Рішенням проблеми є берегоукріплення, яке захистить природну лінію берега штучного або нерукотворного водної ділянки від руйнування. Питання актуальне як для річок з стрімкою течією, так і стоячих вод, здатних опускатися через зсув грунтового дна.
Одним з найдієвіших способів зміцнення берега, є бетонна конструкція. Це найнадійніший матеріал, який поєднує в собі залізний каркас і бетонне наповнення, він практично не зношується і здатний прослужити довгі роки.

Які особливості укріплення берега бетоном?

Щоб отримати берегову майданчик з бетону, використовуються залізні палі, які забиваються в землю по зміцнює периметру. Серцевину конструкції прийнято заливати бетоном зі спеціальними домішками і оснащувати арматурним комплексом.

Така основа зміцнення берега бетоном справляється навіть з найпотужнішим опором – хвилями, тиском, льодовими навантаженнями. Зміцнення бетоном застосовується для водойм з високою береговою лінією, де існує ризик обвалу. Також даний спосіб актуальний для річок з бурхливою течією, яке може пошкоджувати захисні укріплення іншого типу. Установка бетонної основи проводиться досить швидко, є доступною за ціною і довговічною.

Щоб замовити зміцнення берега бетоном або іншими способами, зв’яжіться з нами за вказаною на сайті номером телефону або залиште заявку. Ми надаємо тільки якісні послуги і гарантуємо відмінний результат на будь-якому об’єкті

Comments are closed.

Post Navigation